اعلام جزئیات اعزام دانش‌آموز به عمره و عتبات+هزینه سفر‌

کد خبر :  1826249571035226327 تاریخ :  دوشنبه 20 بهمن 1393 08:29
اعلام جزئیات اعزام دانش‌آموز به عمره و عتبات+هزینه سفر‌جام جم سرا:‌ معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: تعداد ۲۶۰۰ دانش آموزان از اواخر بهمن ماه تا اسفند ماه در سال جاری به حج عمره اعزام می‌شوند.

حمیدرضا کفاش درباره اعزام دانش آموزان به عتبات عالیات و حج عمره اظهار کرد: زمینه اعزام ۵ هزار دانش آموز به عتبات عالیات در مرحله اول از اوایل بهمن ماه فراهم شده است و تعداد ۲۶۰۰ دانش آموزان از اواخر بهمن ماه تا اسفند ماه در سال جاری به حج عمره اعزام می‌شوند.

معاون پروشی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: دانش آموزان برای اعزام به زیارت حج عمره باید ثبت نام کنند اگر در استانی ثبت نام‌ها بیش از ظرفیت باشد طبق معیار‌های برتری دانش آموز در فعالیت‌های فرهنگی و پرورشی انتخاب می‌شود.

وی اظهار کرد: دانش آموزان مبلغ یک میلیون تومان برای اعزام به عتبات عالیات پرداخته‌اند و سفر آن‌ها به صورت هوایی انجام می‌شود و یک هفته طول می‌کشد.

کفاش با بیان اینکه مبلغ اعزام به عمره دانش آموزی نیز دو میلیون تومان است، بیان کرد: تسهیلات ویژه برای اعزام دانش آموزان به عمره و عتبات و عالیات در نظر گرفته شده و آنان به صورت اقساط پرداخت می‌کنند. (مهر)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه