بیوگرافی آنجلینا جولی + عکس

بیوگرافی آنجلینا جولی + عکس

بیوگرافی آنجلینا جولی Angelina Jolie

نام اصلی: آنجلینا جولی وویت

سال تولد: ۴ ژوئن، ۱۹۷۷

محل تولد: کالیفرنیا، آمریکا

قد:۱۷۱ cm

وزن:حدود ۵۹ kg

همسر اول: جانی لی میلر

همسر دوم: بیلی باب تورنتون

همسر فعلی: ویلیام بردلی پیت

جوایز: جایزه اسکار و جایزه گلدن گلاب : دختر از هم گسیخته (۱۹۹۹)

بیوگرافی آنجلینا جولی + عکسآنجلینا جولی ۴ ژوئن سال ۱۹۷۷ در کالیفرنیا به دنیا آمد. او دختر جان وویت بازیگر قدیمی سینما است. او فعالیت هنری خود را در انستیتوی تئاتر لی استراسبرگ در سن ۱۲ سالگی آغاز کرد. او در پنج فیلم دانش آموزی که همگی را برادرش جیمز کارگردانی کرده بازی کرده است. آنجلینا در ماه مه ۱۹۹۶ با جانی لی میلر ازدواج کرد و طلاق گرفت و سپس با بیلی باب تورنتون ازدواج کرد اما از او هم جدا شد. او بخاطر بازی در نقش یک دختر مبتلا به اسکیزوفرنی در فیلم دختر از هم گسیخته جایزه اسکار نقش دوم زن را دریافت کرد. آنجلینا جولی در فیلم لاراکرافت: مهاجم مقبره با پدرش، در فیلم سرقت در ۶ ثانیه با نیکلاس کیج و در گناه اولیه با آنتونیو باندراس همبازی بوده است. آنجلینا پس از بازی در فیلم خانم و آقای اسمیت با نقش مقابلش یعنی براد پیت زندگی جدیدی را آغاز کرد و در سال ۲۰۰۶ سومین بچه اش را در آفریقا بدنیاآورد.البته دو فرزند اول او هم آفریقایی هستند که آنجلینا آنها را به فرزند خاندگی قبول کرده است و شاید به همین دلیل باشد که او به عنوان نماینده ویژه سازمان ملل در آفریقا برگزیده شده است.

فرزندخوانده های آنجلینا جولی:


پسر: مادوکس جولی ، اهل کامبودیا میباشد که توسط آنجلینا در سال ۲۰۰۲ به فرزندخواندگی پذیرفته شد.

دختر: زهرا مارلی جولی ،اهل اتیوپی میباشد که پدر و مادرش بر اثر بیماری ایدز جان باختند و آنجلینا وی را در سال ۲۰۰۵ به فرزند خواندگی قبول کرد.

پسر: پکس تین جولی پیت در ماه مارس ۲۰۰۷ به فرزند خواندگی قبولش کردند. ویتنامی بوده و متولد سال ۲۰۰۳ میلادی.

بیوگرافی آنجلینا جولی + عکسفرزندان اصلی جولی-پیت

دختر: شیلو نوول جولی پیت. متولد ۳ ژوئن ۲۰۰۶


دختر و پسر (۲قلو) : دختری به نام ویوین مارشلین (که مارشلین نام مادر مرحوم خانوم جولیه که بر اثر رطان فوت کرد*) و ناکس لئون نام پسر آنهاست. متولد ۸/۰۴/۲۰۰۸

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه