بیوگرافی تیم افلیک + عکس

بیوگرافی تیم افلیک + عکس

معروف به اسم Ben Affleck در ۱۵ آگوست سال ۱۹۷۲ در شهر برکلی، کالیفرنیا، آمریکا بدنیا آمد . ولی وی در شهر کمبریج ، ماساچوست بزرگ شده است . نام پدرش ” تیم افلیک ” و نام مادرش ” کریس افلیکا ” … Benjamin Geza Affleck معروف به اسم Ben Affleck در ۱۵ آگوست سال ۱۹۷۲ در شهر برکلی، کالیفرنیا، آمریکا بدنیا آمد . ولی وی در شهر کمبریج ، ماساچوست بزرگ شده است . نام پدرش ” تیم افلیک ” و نام مادرش ” کریس افلیکا ” می باشد .


شغل پدرش روانشناسی و مادرش معلمی است. بن یک برادر کوچکتر از خود به نام ” کیسی افلیک ” دارد که درسال ۱۹۷۵به دنیا آمده است. بن اززمانی که به یاد دارد می خواسته که یک هنرپیشه بشود. در سن خیلی جوانی بن اولین کار خود را در تبلیغات بورگرکینگ شروع کرد در سن ۸ سالگی به او پیشنهاد بازی در یک سریال تلویزیونی بنام Voyage of the mimi ( 1986 ) شد. او در همین سن با Matt Dom آشنا شد که تاکنون باهم دوست و صمیمی هستند .

بیوگرافی تیم افلیک + عکس
او در آپارتمانی با برادر کوچک خود ودوست صمیمی اش زندگی می کرد وبعد از مدتی که دوست اونیز دچار همچین مشکل شده بود هردو تصمیم گرفتند که فیلمی بنویسند وخودشان نیز آنرا بسازند. آن دو فیلمی نوشتند بنام Good Will Hunting ( 1997 ) که بعد از مدتی سختی آنها شرکت مناسبی پیدا کردند تا فیلمشان را به قیمت ۰۰۰/۶۰۰ دلار بخرد تا خودشان نیز در آن ایفای نقش کنند. این فیلم دردسامبر سال ۱۹۹۷ به روی پرده رفت و توانست آن دو هنرپیشه گمنام را معروف کند.

بیوگرافی تیم افلیک + عکس
این فیلم برای اسکار انتخاب شد و ۲ اسکار از آن خودکرد . بعد از گرفتن اسکار ومعروف شدن این دو هنرپیشه زندگی آنها رو به موفقیت پیش می رفت. بن در فیلمهای موفقتری چونShakespeare in love (1998) Armageddon (1998) ، Pearl Harbor(2000) ایفای نقش کرد. شهرت بن تا جایی رسید که شرکتهای بزرگ هالیوود و بهترین کارگردانها دنبال او بوده وهستند.

وقتی بن کوچک بود همیشه دلش می خواست سگ داشته باشد به خاطر همین مادرش یک طناب به او می داد ومی گفت که هر روز این طناب خالی را ببر بیرون و دور خانه بگردان تا به من ثابت بشه که تو می توانی مسئولیت یک سگ رابه عهده بگیری! بن تا پنج روز این کار احمقانه را کرد ولی از سگ خبری نبود! بن در سال ۲۰۰۳ برای بازی در یک فیلم تبلیغاتی شامپو ۱۰۵ میلیون دریافت کرد. او دوعشق بزرگ درزندگی داشت. در ۱۹۹۸ با Gwyheth Pettre نامزد کرده ولی بعد از یکسال از هم جدا شدند. عشق دوم اوJennifer Lopez بود که در سال ۲۰۰۲ باهم نامزد کردند ولی بعد از دوسال از یکدیگرجدا شدند.

بیوگرافی تیم افلیک + عکس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه