توزیع کارت تلفن همگانی غیرمجاز در تهران

هشدار مخابرات به خریداران

دلگرم- مخابرات از خریداران خواست که کارتهای موردنیاز خود را از مراکز مخابراتی خریداری کنند.

توزیع کارت تلفن همگانی غیرمجاز در تهران

شرکت مخابرات استان تهران در مورد توزیع کارت تلفن همگانی غیرمجاز در سطح شهر تهران هشدار داد و از خریداران خواست که کارتهای موردنیاز خود را از مراکز مخابراتی خریداری کنند.

به گزارش دلگرم به نقل از مهر، اخیرا تعدادی کارت اعتباری تلفن همگانی غیرمجاز و فاقد کیفیت در سطح شهر تهران توزیع و منجر به یکسری مشکلات برای مشترکین شده است.

از این رو شرکت مخابرات استان تهران در اطلاعیه ای از شهروندان تهرانی درخواست کرد کارت تلفن همگانی مورد نیاز خود را از مراکز مخابراتی و عوامل فروش مجاز خریداری کنند.

در این اطلاعیه با اشاره به توزیع تعدادی کارت اعتباری تلفن همگانی غیر مجاز و فاقد کیفیت در سطح شهر آمده است: از جمله مزیتهای خریداری کارت تلفن همگانی از مراکز مخابراتی و یا عوامل فروش معتبر این است که چنانچه شهروندان در زمان استفاده از کارت تلفن همگانی با این پیام «کارت غیر مجاز است» مواجه شدند می توانند کارت تلفن خریداری شده را به فروشنده استرداد کنند.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه