توضیحات مدیرعامل مخابرات درباره تغییر تعرفه تلفن ثابت

دلگرم- مدیر عامل مخابرات ایران از ارائه پیشنهادات مخابرات درباره تغییر تعرفه‌های تلفن ثابت به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خبر داد.

توضیحات مدیرعامل مخابرات درباره تغییر تعرفه تلفن ثابت

به گزارش دلگرم به نقل از ایسنا، کاظم ابراهیمی صدرآبادی درباره آخرین وضعیت تغییر تعرفه تلفن ثابت اظهار کرد: پس از هم کدسازی تلفن ثابت، بر آن بودیم که شرکت مخابرات پس از انجام بررسی و کارشناسی در درآمدهای شرکت مخابرات در صورت نیاز به ایجاد تغییر در تعرفه تلفن ثابت پیشنهادات خود را با سازمان تنظیم مقررات مطرح کند که اکنون این بررسی‌ها صورت گرفته و پیشنهادات ما در این باره به سازمان تنظیم مقررات ارسال شد و امیدواریم با توجه به شرایط و قواعد رگولاتوری هر چه سریع تر به بررسی پیشنهادات مطرح شده در این زمینه بپردازد.

وی در پاسخ به این سؤال که در تعرفه‌های جدید پیشنهادی، چند درصد افزایش برای تعرفه تلفن در نظر گرفته شده توضیح داد: با توجه به این که فعلا این بحث محرمانه است، بهتر آن است که این موضوع از سوی سازمان تنظیم مقررات اعلام شود.

ابراهیمی در پاسخ به این مطلب که تغییرات تعرفه‌ای در سطح تمام کشور انجام می‌شود یا تنها به کلانشهرها و شهرهای توسعه یافته محدود خواهد شد نیز اظهار کرد: با توجه به این که طرح هم‌کدسازی تلفن ثابت در تمام کشور انجام شده هر گونه تغییری در تعرفه نیز حالت سراسری خواهد داشت البته در این زمینه ما بخش‌های توسعه یافته، کمتر توسعه یافته و روستایی را تفکیک کرده‌ایم و برای هر یک از آن‌ها تغییرات خاصی درنظر گرفته‌ایم و تلاش بر آن بوده که این تغییرات به ویژه در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته کمتر باشد.

مدیر عامل مخابرات ایران در عین حال متذکر شد: ما علاقه چندانی به افزایش تعرفه‌ها نداریم و بحث ما بیشتر به تعدیل تعرفه در تمام سرویس‌ها مربوط می‌شود که بر این اساس می‌توان بسته‌هایی ترکیبی ارائه کرد که قطعا استفاده از این بسته‌ها می‌تواند نقش مؤثری در تعدیل تعرفه ایفا کند و همه برای مشترک و هم برای مخابرات مقرون به صرفه باشد.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه