حادثه‌ای دلخراش در سنگبری؛ قطع دست در قم، پیوند در تهران [عکس]

کد خبر :  1965898034107958819 تاریخ :  سه شنبه 12 خرداد 1394 18:59
گزارش تصویری از یک بی‌احتیاطی؛ بخت با کارگر میانسال یار بودحادثه‌ای دلخراش در سنگبری؛ قطع دست در قم، پیوند در تهران [عکس]جام جم سرا- عملیات نجات یک مرد ۴۰ ساله کارگر به نام مجید مینایی که دست چپ او حین کار در کارخانه سنگ‌بری حوالی جاده قدیم قم-کاشان قطع شده بود پس از انتقال وی با بالگرد اورژانس به بیمارستان امام خمینی تهران و پیوند دست قطع‌شده به گونه‌ای موفقیت‌آمیز خاتمه یافت. تصاویری از این حادثه را در ادامه ببینید.

سخنگوی اورژانس کشور با اعلام پیوند موفقیت‌آمیز دست این کارگر در بیمارستان امام خمینی(ره) گفت: تکنسین‌های اورژانس ۸ دقیقه بعد از وقوع حادثه در ساعت ۸:۱۰ صبح روز گذشته بر بالین مصدوم حاضر شدند و وی را به همراه دست قطع شده به بیمارستان شهید بهشتی قم منتقل کردند.

به گزارش جام جم سرا به نقل از فارس، مجتبی خالدی ادامه داد: دست این کارگر کمی بالاتر از قسمت مچ قطع شده بود و در حالی که اقدامات اولیه درمانی در بیمارستان شهید بهشتی برای جلوگیری از خونریزی انجام می‌شد جراحان و پزشکان این بیمارستان از امکان پیوند دست وی قطع امید کرده بودند. بر این اساس تصمیم گرفته شد که وی برای انجام عمل جراحی پیوند به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل شود.

سخنگوی اورژانس کشور افزود: ساعت ۹:37 بالگرد اورژانس، این بیمار را از بیمارستان شهید بهشتی قم به تهران منتقل کرد و در ساعت ۱۰:15 بیمار تحویل اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) شد و خوشبختانه پزشکان این مرکز موفق شدند دست او را در جای خود پیوند بزنند.

حال کنونی این مرد کارگر مناسب گزارش شده است.

در همین حال ایلنا، تصاویری از عملیات انتقال مصدوم را منتشر کرده که می‌بینید.

حادثه‌ای دلخراش در سنگبری؛ قطع دست در قم، پیوند در تهران [عکس] - تصویر 2

(عکس: محمد رفیعی موحد)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه