حضور دکتر روحانی و ظریف در برنامه خنده وانه!

حضور دکتر روحانی و ظریف در برنامه خنده وانه!

مجموعه : مجله خبری روز
حضور دکتر روحانی و ظریف در برنامه خنده وانه!

این شبها سری دوم برنامه طنز خندوانه از شبکه نسیم در حال پخش است. رامبد جوان بازیگر، مجری و کارگردان سینما تلویزیون از سال گذشته کلید خندوانه را زد و اکنون این برنامه به سری دوم خود رسیده است.

 

 

به همین بهانه گفتگویی با رامبد جوان خالق خندوانه انجام دادیم:
*از نحوه ی شکل گیری برنامه ی خندوانه بگویید. طرح اصلی این برنامه برای کجا بود؟
خندوانه حاصل یک کار و ایده گروهی است و قبل از تولید هر سری برنامه این گروه دور هم جمع می شود و ایده ها و طرح های خود را مطرح می کند از طرح های جدید و جذاب هم به شدت استقبال می کنم.
*نحوه ی انتخاب مهمانان برنامه به چه صورت است؟
ما از هر صنف و گروه نخبه ها و سرآمدهایشان را به برنامه دعوت می کنیم و پس از گرفتن تست آنها مهمان برنامه ی ما می شوند.
*مهمانی بوده که از دعوت آن پشیمان شوید؟
بله، در سری اول از دعوت دو نفر پشیمان شدم.
*یک عده در دوره قبل شما را به سیاسی بودن متهم کردند. این موضوع را تا چه حد قبول دارید؟
به طور جدی می گویم که خندوانه به هیچ وجه به سمت سیاسی شدن نمی رود این حرف سوء استفاده کسانی است که می خواهند تلویزیون را به جناحی بودن و جهت گیری محکوم کنند. واقعیت این است که ما در برنامه های تلویزیونی باید تابع یکسری قانون باشیم اما به نظر من سیاست مداران از هر دو گروه چپ و راست می توانند مهمان خندوانه شوند هر سیاست گذاری که به طور رسمی کار می کند باید در رسانه بیاید و از سبک زندگی به مردم بگوید من بارها از دکتر ظریف و دکتر هاشمی دعوت کرده ام که به برنامه بیایند.
**منتظر آمدن دکتر ظریف به خندوانه باشیم؟
طبیعتا باید بیایند. من عاشق این هستم که از آقای روحانی به برنامه دعوت کنم و ایشان راجع به شادی و مردم صحبت کنند. تمام طیف ها، پزشکان ، هنرمندان و … باید بیایند و در خندوانه از زندگی حرف بزنند.
*در ماه های اخیر در مورد هر مستندی که سریال ساخته می شود ناراحت می شوند در «خندوانه» تدبیرری هم برای این موضوع اندیشیده اید؟
حتماً، برای بالا بردن ظرفیت و جنبه ی شوخ طبعی افراد نماینده ای از هر صنف می آوریم و می گوییم به نظرتان ظرفیت و جنبه ی صنف شما چقدر بالا است حتماً به این نکته می پرداززیم.
*انتقادات�� به دکور جدید خندوانه وارد است تا چه اندازه این انتقاد ها را قبول دارید؟
من دلیل این صحبت ها را می دانم. ما در سری دوم نیمکت هایی را چیدیم که کمی دکور را دلگیر کرده و همه می گویند چرا دکورتان دلگیر شده و افراد زیادی را به برنامه می آورید.
*به ساختن سری های بعدی برنامه فکر می کنید و اینکه چه راهکارهای را پیاده می کنید تا دچار تکرار نشوید؟
قرار است ایده های جدیدی در برنامه خندوانه بیاید. آهنگ ها و سرودهای جدید در استودیو، کلیپ های تازه و کمدین های جدید از جمله عواملی هستند که به خندوانه اضافه می شوند.
بخش های نمایشی که فرم چندان نمایشی هم ندارد و مسابقه هم از جمله مسائلی است که به آن فکر می کنم.
تصمیم گروه خندوانه این است که اتفاقات جدید به مرور زمان در برنامه روی دهد.
شما سابقه ی زیادی در سینما دارید. امسال هم در فیلم «آزادی مشروط» نقش آفرینی کردید.
*نظرتان راجع به این نقش چه بود؟
یک نقش خوب و متفاوت.
*قصد بازگشت جدی تر به سینما را ندارید؟
من تا آخر امسال باید یک فیلم بسازم و گرنه حالم بد می شود حالا این فیلم می تواند خندوانه یا هر اثر دیگری باشد.
*آیا برنامه خاصی برای تولید کار سینمایی دارید؟
پنج فیلمنامه در حال نگارش دارم که برای من نوشته می شود که مطمئنم هر یک از آنها آثار درخشانی در سینمای ایران خواهد شد.
*روند تولید خندنده به کجا رسیده است؟
خندنده هم در حال نگارش است اما به دلیل نداشتن زمان هنوز فرصت نکردم به درستی به چارچوب های آن بپردازم. پروژه خندنده کاری بسیار سنگین و حساس است که نمی توانم از آن غافل شوم به همین خاطر تمام زمانم را صرف تولید خندوانه کردم اما تا پایان سال یکی از ۵ فیلمنامه را به تصویر خواهم کشید.
*آیا خندوانهحضور شما را در سینما کمرنگ نکرده است؟
قطعاً خندوانه حضور من را در سینما کمرنگ کرده اما این کار هم یک نوع فعالیت در عرصه هنر است، چه فرق می کند که در چه صحنه ای باشی مهم این است که برای مردم کشورت فعالیت کنیم. امیدوارم خندوانه مورد توجه مخاطبان واقع شده باشد و لحظات شادی را هر چند کوتاه برای مردم مهیا کند.
*چه صحبتی در مورد مخاطبان خندوانه دارید؟
من از مردم خواهش می کنم که به خندوانه اعتماد کنند. گاهی می شنوم در آراء ارسالی شک ایجاد می شود اما باید بگویم که آراء صحت دارد و من خودم یکی یکی آنها را می نویسم گاهی اتفاق افتاده که فکرش را نمی کردیم شخص x خنده ی برتر شود اما رأی ها به سمت او بوده است یکسری صحبت هم هست که هزینه پیامک ها در جیب من می رود . لازم است بگویم آن سامانه یک سامانه دولتی است و یک ریال هم در جیب من نمی رود از مردم می خواهم اگر برنامه را دوست دارند به مهمان های مورد علاقه شان رأی دهند و خنده را فراموش نکنند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه