دقایق نفسگیر در بزرگراه آزادگان؛ راننده نیسان زنده ماند [عکس]

کد خبر :  1958027249135045558 تاریخ :  چهارشنبه 6 خرداد 1394 09:24
ورود میله فرمان به قفسه سینه راننده؛ وانت در برخورد با اتوبوس مچاله شددقایق نفسگیر در بزرگراه آزادگان؛ راننده نیسان زنده ماند [عکس]جام جم سرا- در پی تصادف یک دستگاه وانت نیسان با اتوبوس در بزرگراه آزادگان که ساعت ۷:۱۰ امروز صبح رخ داد، آتش نشانان طی عملیاتی نفسگیر و حساس راننده وانت را در حالی زنده از خودرو خارج کردند که نیسان آبی کاملا مچاله شده و در هم فرو رفته بود.

معاون منطقه چهار عملیات آتش نشانی تهران در باره این حادثه که در بزرگراه آزادگان زیر پل شهید شوشتری اتفاق افتاد گفت: خوروی نیسان حامل بار میوه و سبزیجات در حال تردد در مسیر جنوب به شمال آزادگان بود که به علت نامعلومی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه اتوبوس برخورد کرد.
حسین حسین بیگی افزود: در پی وقوع این تصادف، اتاقک نیسان وانت کاملا متلاشی شد و میله فرمان در سینه سمت راست راننده فرو رفت و او را بشدت دچار جراحات سخت کرد.

دقایق نفسگیر در بزرگراه آزادگان؛ راننده نیسان زنده ماند [عکس] - تصویر 2


وی تصریح کرد: آتش نشانان و نجاتگران همزمان با ایمن سازی محل و جلوگیری از بروز تصادفات بعدی، عملیات نجات راننده جوان خودروی نیسان را آغاز کردند ولی به دلیل بار بیش از حد و سنگین و همچنین درهم پیچیدگی اتاقک خودرو، نجات مصدوم چنان سخت شده بود که کوچک‌ترین اشتباه در عملیات نجات منجر به وارد آمدن فشار بیشتر به اتاقک و فرو رفتن بیشتر میله فرمان در سینه راننده نیسان می‌شد. با این حال آنها توانستند مصدوم حادثه را زنده از داخل خودرو خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دهند.
علت بروز این حادثه رانندگی را از سوی پلیس راهور در حال بررسی است. (۱۲۵)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه