دولت به دنبال تقویت گردشگری گیلان است

- گروه مجلس: عضو مجمع نمایندگان گیلان از تصمیم های خوب دولت در عرصه گردشگری این استان خبر داد و گفت: دولت به دنبال تقویت گردشگری استان گیلان است.

مهرداد لاهوتی، نماینده لنگرود در گفت و گو با خبرگزاری CHN درباره سفر اخیر رئیس جمهور به استان گیلان گفت: در حال حاضر سیاست دولت شروع کار جدید نیست که به عقیده من با تعهداتی که از قبل ایجاد شده است، این سیاست درستی است.

او در ادامه با اشاره به تصمیم های دولت در این سفر استانی، تصریح کرد: در مجموع در این سفر به چند نکته توجه بیشتر و ویژه ای شد. یکی بخش حمل و نقل بود. بخش های راه آهن و آزاد راه، کنارگذرهای باقی مانده توجه خوبی شد و اعتبارات این بخش ها تقویت شد تا بتوانند تکمیل شوند.

لاهونی همچنین به تصمیم های دولت برای بهبود و توسعه گردشگری در استان گیلان اشاره کرد و گفت: در بحث گردشگری هم دولت به دنبال تقویت این بخش بود و تصمیم های خوبی در این عرصه برای استان گرفته شد.

او در ادامه افزود: در بخش سد ها نیز با توجه به این که ما از جمله استان هایی هستیم که میزان بارندگی بالایی داریم، توجه خوبی به انجام شد و امیدواریم سدهای نیمه کاری استان تکمیل شوند. همچنین در بحث درمان بیمارستان های نیمه کاره داشتیم که با توجه به توجه دولت این داستان جمع شد و بیمارستان های نیمه کاره ما مشکلشان حل شود. باقیمانده آب شرب و گاز روستایی و راه های روستایی هم از جمله مطالبی بود که در روز مصوبات دولت به آنها توجه شد.

این نماینده مجلس تاکید کرد که «در مجموع با توجه به شرایطی که کشور دارد و شرایط اقتصادی احساس می کنم تصمیم های خوبی گرفته شده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه