رشد ۲۸ درصدی سرمایه‌گذاری صنعت جهانی مخابرات روی کلان داده‌ها

دلگرم- بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ میلادی بازار جهانی ابزارهای تحلیلی بیگ دیتا میانگین رشد ۲۸.۲۸ درصدی را تجربه می‌کند.

رشد ۲۸ درصدی سرمایه گذاری صنعت جهانی مخابرات روی کلان داده ها

مرکز تحقیقاتی Research and Markets گزارش جدیدی را با عنوان "بازار جهانی ابزارهای تحلیلی و کلان داده‌ها(Big Data) در صنعت مخابراتی ۲۰۱۸-۲۰۱۴" منتشر کرد.

به گزارش دلگرم به نقل از رایورز به نقل از هرالدآنلاین، این مرکز تحقیقاتی در گزارش خود اعلام کرد بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ میلادی بازار جهانی ابزارهای تحلیلی بیگ دیتا میانگین رشد ۲۸.۲۸ درصدی را تجربه می‌کند.

کلان داده‌ها(بیگ دیتا) به حجم گسترده‌ای از اطلاعات گفته می‌شود که به صورت ساختارمند یا غیرساختاری موجود هستند و بدون پشت‌سر گذاشتن فرآیندهای مخصوص نمی‌توانند روی پایگاه‌های داده ذخیره شوند.

ابزارهای تحلیلی کلان داده‌ها در اختیار مراکز IT سازمان سازمان‌ها قرار می‌گیرند و با استفاده از تکنیک‌های مختلف داده‌کاوی از جمله مدل‌سازی‌های قابل پیش‌بینی و سیستم‌های استخراج اطلاعات، به مراکز مخابراتی کمک می‌کنند تا اقدامات لازم را در آن واحد انجام دهند و بتوانند بهترین تصمیم را برای کسب و کار خود اتخاذ کنند.

رشد ۲۸ درصدی سرمایه‌گذاری صنعت جهانی مخابرات روی کلان داده‌ها - تصویر 2

مرکز تحقیقاتی Research and Markets به این نتیجه رسیده است که صنعت مخابرات جهانی در سال ۲۰۱۵ میلادی به میزان قابل ملاحظه در زمینه کلان داده‌ها سرمایه‌گذاری می‌کند و این روند تا سال ۲۰۱۸ ادامه میابد.

این مرکز پیش‌بینی کرده است که ابزارهای تحلیلی کلان داده‌ها در این دوره زمانی هزینه شرکت‌های مخابراتی را به میزان قابل ملاحظه کاهش می‌دهند و این اتفاق رونق هرچه بیشتر بازار جهانی این محصولات را باعث می‌شود.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه