سود سال آینده مخابرات اعلام شد

دلگرم- شرکت مخابرات ایران اولین پیش‌بینی درآمد هر سهم برای سال ۱۳۹۴ را مبلغ ۵۵۹ ریال به طور خالص پس از کسر مالیات اعلام کرد.

سود سال آینده مخابرات اعلام شد

شرکت‌های بورسی، شرکت مخابرات نیز اولین پیش بینی سود سال ۱۳۹۴ را به بورس اعلام کرد.

به این ترتیب شرکت اصل چهل و چهاری مخابرات پیش‌بینی سود هر سهم تلفیقی گروه (پس از کسر سهم اقلیت) برای سال مالی ۱۳۹۴ را مبلغ ۵۶۳ ریال اعلام کرده و سود هر سهم شرکت اصلی را مبلغ ۵۵۹ ریال پیش بینی کرده است.

این پیش بینی در حالی اعلام می‌شود که این شرکت پیش‌بینی شود هر سهم شرکت اصلی برای سال مالی ۱۳۹۳ را مطابق اطلاعیه اخیر مبلغ ۵۳۵ ریال و سود هر سهم تلفیقی گروه را مبلغ ۵۳۳ ریال اعلام کرده است.

در مفروضات پیش‌بینی درآمد هر سهم اخیر، سود نقدی هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران برای سال مالی ۱۳۹۴ مبلغ ۶ هزار و ۷۷۹ ریال پیش‌بینی شده است که مبلغ فوق با مندرجات اطلاعیه پیش‌بینی درآمد هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران (سود نقدی هر سهم به مبلغ ۶ هزار و ۱۲۷ ریال) مطابقت ندارد.

بر اساس اعلام شرکت، سود نقدی هر سهم پیشنهادی به مجمع عمومی عادی سال مالی ۱۳۹۴ نیز مبلغ ۴۵۵ ریال است.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه