شرط ۲۱ ماهه شدن سربازی در سال آینده اعلام شد

کد خبر :  1820351901223976480 تاریخ :  چهارشنبه 15 بهمن 1393 13:31
اخرین اخبار سربازیشرط ۲۱ ماهه شدن سربازی در سال آینده اعلام شدجام جم سرا: جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با ارائه توضیحاتی درباره نحوه و طول مدت خدمت سربازانی که تا پایان امسال وضعیت سربازی خود را مشخص کرده باشند، گفت: طول خدمت سربازی این دسته افراد ۲۱ ماه خواهد بود.

سردار موسی کمالی در این باره گفت: با توجه به اینکه از سال آینده طول مدت خدمت سربازی ۲۴ ماه خواهد شد، لذا آن دسته از مشمولانی که تا پایان امسال تکلیف وضعیت سربازی خود را تعیین کرده باشند مدت سربازیشان ۲۱ ماه خواهد بود.

وی ادامه داد: بنابراین ممکن است برخی مشمولان امسال برای وضعیت سربازی خود اقدام کنند اما در سال آینده به سربازی اعزام شوند که طول مدت خدمت سربازی این افراد نیز ۲۱ ماه خواهد بود.

کمالی با اشاره به مراجعه شمار زیادی از مشولان برای تعیین تکلیف خدمت سربازی و اعزام به خدمت اظهار کرد: برخی مشمولان گمان می‌کنند تنها در صورتی که در سال جاری به سربازی اعزام شوند طول مدت خدمتشان ۲۱ ماه خواهد بود که لازم است تاکید کنم چنین موضوعی صحیح نیست و همان طور که گفتم تنها شرط ایتکه خدمت سربازی افراد ۲۱ ماه باشد تعیین آن تا پایان امسال است نه اعزام تا پایان امسال.

کمالی با اشاره محدودیت‌های موجود و نیز ظرفیت مراکز آموزشی سربازان خاطرنشان کرد: در این شرایط قادر به اعزام تمام مشمولان در سال ۹۳ نیستیم. (ایسنا)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه