فروش تورهای مسافرتی نمایشگاه اکسپو میلان با نظارت معاونت گردشگری

- گردشگری - مرتضی رحمانی موحد رییس کمیته گردشگری اکسپو میلان در جلسه ای با حضور مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران و روسای صنف دفاتر خدمات مسافرتی کشور گفت: طی برنامه ریزی صورت گرفته ساماندهی تورهای گردشگری جهت حضور و بازدید هموطنان از نمایشگاه اکسپو میلان که از تاریخ 18 اردیبهشت ماه لغایت 9 آبان ماه سال جاری به مدت 6 ماه برگزار خواهد شد؛ در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: بر مبنای این اقدام تهیه دستور العمل اجرایی، نرخ مصوب، نوع خدمات و امکانات در سطوح بازرگانان، اساتید دانشگاه، دانشجویان و علاقه مندان به حضور در نمایشگاه اکسپو میلان طی همکاری با تشکل های دفاتر خدمات مسافرتی اجرایی شده است تا متقاضیان حضور بتوانند در چارچوب خدمات استاندارد و با نظارت عالیه از امکان موجود بهره مند شوند.

رحمانی موحد خاطر نشان کرد: تنها دفاتر خدمات مسافرتی می توانند اقدام به فروش تورهای مربوطه نمایند که با رعایت ضوابط و مقرراتی که به این منظور تنظیم گردیده است، مجوز لازم را از کمیته گردشگری اکسپو میلان اخذ کرده باشند.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پایان متذکر شد: اکسپو میلان 2015 با شعار "تغذیه ی زمین، انرژی برای زندگی" به عنوان رویدادی جهانی، فرهنگی، آموزشی و علمی که کشورها، سازمان ها، شرکت ها و انجمن ها را در میلان گرد هم خواهد آورد، با پیش بینی 20 میلیون بازدیدکننده فرصت خوبی برای حضور و معرفی کشورمان خواهد بود.

لازم به ذکر است، نمایشگاه اکسپو هر 5 سال یکبار در یکی از شهرهای مهم دنیا برگزار می شود که این دوره در شهر میلان در ایتالیا برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه