لامپ سلفی هم آمد

لامپ سلفی هم آمد

یک عکاس ژاپنی حلقه‌ای نوری برای گوشی‌های هوشمند طراحی کرده که به کاربران کمک می‌کند در محیط‌های تاریک سلفی واضح و شفافی از خود بگیرند.

طی سال‌های اخیر با افزایش محبوبیت تصاویر سلفی میان کاربران گوشی‌های هوشمند، تجهیزات جانبی مختلفی هم برای این پدیده معرفی شده که شناخته شده‌ترین و پرکاربردترین آنها همان مونوپادهای سلفی است. اما تاکنون به آن صورت چاره‌ای برای بزرگ‌ترین مشکل هنگام سلفی گرفتن اندیشیده نشده که آن مشکل کمبود نور است. البته منظور از تاکنون، تا قبل از زمانی است که یک عکاس ژاپنی به نام «جولی واتایی» (Julie Watai) راه حلی برای این رفع این مشکل ارایه دهد. او یک حلقه‌ی نوری ساخته که به طور ویژه برای دوربین‌های سلفی گوشی‌های هوشمند طراحی شده است. این حلقه‌ی نوری نور ملایم و یک‌دستی به محدوده‌ی دید دوربین می‌تابد و سایه‌ها را به حداقل می‌رساند و چهره‌ی سوژه را لطیف می کند. اختراع واتایی به آسانی به گوشی وصل و از آن جدا می‌شود و یک پنجره‌ی کوچکی هم برای دوربین دارد. 

در حال حاضر قیمت این حلقه‌ی نوری و زمان عرضه‌ی آن مشخص نیست و فعلا در این مرحله واتایی به دنبال جمع‌آوری کمک‌های مالی است تا پروژه‌اش را عملی کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه