ماه عسل داماد عربستانی با سقوط هواپیمای تفریحی زهر شد

کد خبر :  1819335191433380682 تاریخ :  سه شنبه 14 بهمن 1393 17:44
جزییات بیشتر از سقوط هواپیمای اجاره ای در رامسرماه عسل داماد عربستانی با سقوط هواپیمای تفریحی زهر شد جام جم سرا: داماد عربستانی که برای گذراندن ماه عسل خود به ایران سفر کرده بود در حادثه سقوط یک هواپیمای آموزشی - تفریحی جان خود را از دست داد.

وی که به همراه نوعروس خود به شمال کشورمان سفر کرده بود، با اجاره یک هواپیمای تفریحی در رامسر همراه با خلبان ایرانی به گشت زنی در آسمان پرداخت که یک باره هواپیما از صفحه رادار حذف شد و داماد و خلبان به احتمال زیاد در آبهای شمال سقوط کردند.

این حادثه در حالی رخ داد که نوعروس عرب در داخل هتل استراحت می کرد و از این حادثه جان سالم به در برد .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در گفتگو با ایسنا از ادامه تلاش‌ها برای یافتن هواپیمای آموزشی - تفریحی مفقود شده و سرنشینان آن در چابکسر شهرستان رودسر خبر داد.

دکتر علیرضا خصوصی براساس اطلاعات دریافتی درباره چگونگی سقوط هواپیما گفت: روز گذشته از فرودگاه رامسر به مرکز کنترل عملیات جمعیت هلال احمر استان، خارج شدن یک فروند هواپیمای تک موتوره با دو سرنشین، از رادار فرودگاه اطلاع‌رسانی شد.

وی با اشاره به احتمال سقوط هواپیما گفت: ۱۲ نفر از نیروهای زبده هلال احمر به همراه ۲ دستگاه آمبولانس در حال جستجو در منطقه هستند. گشت‌زنی امداد کوهستان و پایگاه امداد دریایی برای یافتن لاشه هواپیما ادامه دارد. اورژانس و نیروی انتظامی نیز در این جستجو با هلال احمر همکاری می‌کنند.

وی با اعلام احتمال سقوط این هواپیما در حوالی ساحل چابکسر گفت: عوامل این جمعیت در تمامی مناطق شرق گیلان �� نوار ساحلی که احتمال سقوط این هواپیما در آن منطقه می‌رود، مستقر هستند. سرنشینان این هواپیمای آموزشی - تفریحی، یک خلبان و یک مسافر بوده‌اند.

یک هواپیمای آموزشی نیز مردادماه سال ۱۳۹۱ از استان قزوین حرکت کرده و در شهرستان رودسر ناپدید شده بود که با تلاش امدادگران، پس از حدود یک ماه، لاشه این هواپیما با دو سرنشین آن در منطقه سرولات رودسر پیدا شد.

منطقه رودسر به دلیل بهره‌مندی از دشت‌های وسیع جلگه‌ای و نزدیکی به شهرستان رامسر در منتهی الیه غرب استان مازندران، از جمله مناطقی است که هواپیماهای آموزشی و تفریحی در آسمان شهرستان به پرواز در می‌آیند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه