معرفی ۱۰ هدفون برتر بازار برای علاقمندان موسیقی

hhc1418

 

معرفی ۱۰ هدفون برتر بازار برای علاقمندان موسیقی

 

هنگام شنیدن موسیقی در خانه یا محیط کار یا بیرون از خانه دنبال هدفونی هستیم که بهترین کیفیت را برای ما به ارمغان آورد و سه ویژگی حساسیت، فرکانس و امپدانس صوتی در آن لحاظ شده باشد.
پس از جستجو در بازار ۱۰ هدفون با ویژگی‌های متنوع خدمتتان معرفی می شود:
شماره ۱۰ – NuForce NE-600M/X به قیمت ۱۵ دلار
حساسیت تعریف شده ۱۰۰ دسیبل بوده و امپدانس ۳۲ دارد که به طور طبیعی از سایر هدفون های معمولی یک سر و گردن بالاتر است. صدای با کیفیت بالا و قیمت پایین آن این هدفون را ارزشمند کرده است. سبک بوده و حمل و نقل آسان دارد.

 

 

hhc1427

 

 

شماره ۹- JVC HAFX1X
هدفونی با حساسیت ۱۰۴ دسیبل و قیمت ۱۳ دلار و امپدانس ۱۶ اهم است که با داشتن کابل ۱٫۲ متری بسیاری از کاربران خود را خشنود ساخته است. صدای بلند، باس عمیق و فیت شدن داخل گوش از دیگر ویژگی های این هدفون ۱۳ دلاری جی وی سی است.

 

 

hhc1426

 

شماره ۸- Senheiser HD 25-1 II
این هدفون ۱۹۲ دلاری ۱۲۰ دسیبل (۱۶ دسیبل بالاتر از حد معمول) و امپدانس ۷۰ اهم یک هدفون با کیفیت از سوی سنهایزر محسوب می شود.

 

 

hhc1425

 

شماره ۷- Shure SE535
این هدفون ۴۲۵ دلاری ۱۱۹ دسیبل داشته و امپدانس ۳۶ اهم دارد.کاربران های-فای گفتند قیمت با ۵ ستاره دادن به این هدفون کمی مشکل است.

 

 

hhc1424

 

شماره ۶- Senheiser IE 8
این هدفون ۲۶۳ دلاری ۱۲۵ دسیبل داشته و ۱۶ اهم امپدانس صوتی دارد. کاربران سایت های فای HiFi از ۵ به این هدفون ۳٫۳ امتیاز دادند. جزییات صوتی به خوبی شنیده می شود،ابزار موسیقی جداگانه و شفاف شنیده می شود، باس قوی دارد.

 

 

hhc1423

 

 

شماره ۵- Grado SR125i
این هدفون ۱۵۰ دلاری برای گیمینگ و بازی بسیار مطلوب به نظر می رسد. ۹۸ دسیبل داشته و ۳۲ اهم امپدانس دارد. صدای باورنکردنی-باس باورنکردنی از ویژگی های این هدفون است که صدای استودیویی را خواهید داشت.

 

 

hhc1422

 

شماره ۴- Senheiser HD 25 Originals
این هدفون ۱۲۵ دلاری حساسیت ۱۲۰ دسیبل داشته و امپدانس صوتی آن ۷۰ اهم تعریف شده است. ۱٫۵ متر کابل داشته و ۲۷ درصد از مدل های معمول طولانی تر است.

 

 

hhc1421

 

 

شماره ۳- Grado SR325is
این هدفون ۲۹۵ دلار بوده و حساسیت صوتی آن ۹۸ دسیبل و امپدانس صوتی ۳۲ اهم دارد. یکی از بهترین هدفون های خانگی است که جایزه سال ۲۰۱۱ را برده است.

 

 

hhc1420

 

شماره ۲- Grado GS1000i
این هدفون ۹۹۵ دلاری فرکانس ۸ هرتز تا ۳۵ کیلوهرتز را پشتیبانی کرده و امپدانس صوتی معادل ۳۲ اهم دارد. مجله پی سی ۵ ستاره را به آن داده است.

 

 

hhc1419

 

 

شماره ۱- Grado PS1000
این هدفون ۱۶۹۵ دلار قیمت دارد که معادل این قیمت می توانید یک تلویزیون بخرید!
فرکانس صوتی این هدفون ۵ هرتز تا ۵۰ کیلوهرتز است (۲۶ کیلوهرتز از حد متوسط بالاتر است). سی نت درباره این هدفون نوشته: بهترین صدا، راحتی داخل گوش، زیبایی و کیفیت بالا این هدفون را منحصربفرد کرده است.

 

 

hhc1418

 

(صدا یا صوت از انواع انرژی است که از تحرک ذرات ماده بوجود می‌آیند به این گونه که یک ذره با حرکت (برخورد) خود به ذره‌ای دیگر ذرهٔ دیگر را به حرکت در می‌آورد و به همین ترتیب است که صوت نشر می‌یابد. از واحد دسی‌بل نیز برای اندازه گیری شدت صوت استفاده می‌کنند. محدودهٔ شنوایی انسان بین ۲۰ تا ۲۰۰۰۰ هرتز می‌باشد. دسی‌بل معمولاً به عنوان یکای تراز فشار صدا شناخته می‌شود، ولی علاوه بر تراز صدا، دسی‌بل در بسیاری از اندازه‌گیری‌های علمی و مهندسی از جمله در زمینه‌های آکوستیک، الکترونیک و کنترل مورد استفاده قرار می‌گیرد. در الکترونیک، بهرهٔ تقویت‌کننده‌ها، افت سیگنال‌ها و نسبت سیگنال به نویز معمولاً برحسب دسی‌بل بیان می‌شوند.)

(امپدانس هدفون : مقاومت جریان AC در سیم پیچ (Coil) بلندگوها و هدفون ها است که با واحد اهم اندازه گیری می شود . این مقاومت وابسته به فرکانس بوده و همواره در فرکانس هزار هرتز تعیین شده است. هدفون با امپدانس پایین از ۱۶ تا ۱۰۰ اهم است که در دستگاههای کوچک اجرا کننده موسیقی و لپ تاپ و موبایل و تبلت استفاده می شود. امپدانس متوسط هدفون از ۱۰۰ تا ۳۰۰ اهم است که برای استفاده از آن نیاز به آمپلی فایر است. هدفون با امپدانس بالا نیز از ۳۰۰ تا ۶۰۰ اهم بوده و برای اجرا باید آمپلی فایر کلاس A در اختیار داشته باشید.)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه