نجات زوج جوان از مرگ حتمی

کد خبر :  1820376020416013898 تاریخ :  چهارشنبه 15 بهمن 1393 14:00
خانواده‌ها هر چند وقت مجاری خروج گاز و دود ساختمان را بررسی کنندنجات زوج جوان از مرگ حتمیجام جم سرا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه گازگرفتگی در یک ساختمان مسکونی و نجات ساکنان آن که از مرگ حتمی خبر داد.

سید جلال ملکی گفت: در ساعت ۳:۲۴ دقیقه صبح امروز ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران از حادثه انتشار گازCO و گاز گرفتگی در یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی مطلع شدند و بلافاصله دو ایستگاه آتش نشانی عازم محل حادثه در خیابان ۱۷ شهریور شدند.

وی ادامه داد: در یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی نشت گاز رخ داده بود و تمام ساختمان مخصوصا طبقه چهارم اثرات بیشتری از این گاز گرفتگی دیده می‌شد. در این حال، یک خانم و آقا (۳۰ و ۳۱ ساله) بشدت دچار مسمومیت شده بودند که آتش‌نشانان بلافاصله ساکنان را خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند و سپس گاز منو اکسید کربن را از ساختمان تخلیه کردند.

ملکی افزود: در بررسی‌ها مشخص شد عدم استفاده از کلاهک H و کوتاه بودن لوله‌ها در پشت بام و همچنین بسته بودن راه‌های ورودی و خروجی هوا باعث نشت گاز شده که خوشبختانه با حضور بموقع عوامل آتش‌نشانی و اورژانس این حادثه تلفات جانی در بر نداشت. (مهر)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه