يكي از زيباترين مناظر جاده اي در آمريكا و دنيا كه بر روي رودخانه بر روي پل ساخته شده است. اين پل كه مخصوص راه آهن بوده در سال 1935 در اثر طوفان تخريب شده كه بعد از آن تعمير و به جاده تبديل شده است.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 
 برترین ها:   
 
1- فلوريدا ، 160 مايل بعد از ميامي ، روي رودخانه

 10 چشم انداز زيباي جاده اي در آمريكا

يكي از زيباترين مناظر جاده اي در آمريكا و دنيا كه بر روي رودخانه بر روي پل ساخته شده است. اين پل كه مخصوص راه آهن بوده در سال 1935 در اثر طوفان تخريب شده كه بعد از آن تعمير و به جاده تبديل شده است. رانندگي در اين جاده احساس رفتن روي اقيانوس را به شما مي دهد و براي رفتن به اين جاده بايد برنامه ريزي دقيقي داشته باشيد تا در ترافيك آن بعلت گردشگرهاي زياد گير نيفتيد.


2- هاوايي ، بزرگراه هانا شماره 360 ، 36 مايل بين پاوولا و هانا
 
10 چشم انداز زيباي جاده اي در آمريكا

هاوايي هيچ كمبودي از نظر مناظر زيبا و باورنكردني ندارد. با اين حال يكي از ديدني ترين جاده هاي ساحلي در هاوايي در جزاير Maui مي توان مشاهده كرد. راننده با عبور از جنگل هاي بسيار و در جاده اي با بيش از پنجاه پل كه قدمتي قديمي دارد لذتي وصف ناپذير خواهد برد. يكي از جادبه هاي اين جاده دره Oheʻo و هفت استخر مقدس است كه راننده در طول جاده با آن مواجه مي شود.


3- كاليفرنيا ، 332 مايل بين سانفرانسيسكو و سانتاباربارا ، بزرگراه Pacific Coast ( ساحل اقيانوس آرام )
 
10 چشم انداز زيباي جاده اي در آمريكا

در غرب آمريكا زيباترين بزرگراه شناخته مي شود. با شروع از سانفرانسيسكو و ادامه راه به جاده ساحلي خواهيد رسيد كه يك طرف آن اقيانوس آرام و طرف ديگر آن درخت هاي زيبايي با چوب قرمز خواهيد ديد.


4-ميسوري ، 300 مايل بين شيكاگو و الينويز ، مسير شماره 66
 
10 چشم انداز زيباي جاده اي در آمريكا

اين بزرگراه به مادر جاده ها يا اصلي ترين بزرگراه در آمريكا معروف است. در سال 1926 ساخته شده است. مسير 66 در مسير بزرگراه ارتباطي شيكاگو و سنت لويز قرار دارد و با نام مسير تاريخي 66 شناخته مي شود و يكي از مسيرهاي نمادين رانندگي در آمريكا است.


5-نيومكزيكو ، 45 مايل بين آلبوكرك و سانتافه ، بزرگراه شماره 14 (Turquoise Trail )
 
10 چشم انداز زيباي جاده اي در آمريكا

اولين بزرگراه زيبا و تاريخي در آمريكا. تاريخ اين مسير به 2000 هزار سال قبل از ميلاد مسيح بر مي گردد. علاوه بر زيبايي هاي كوير در طول جاده ، موزه روستاي Tinkertown كه در سال 1983 راه اندازي شده است ، نيز نظر گردشگران را به خود جلب مي كند.


6-ارگان ، 74 مايل بين ترتديل و دالاس ، بزرگراه شماره 14 ، رودخانه كلمبيا

 10 چشم انداز زيباي جاده اي در آمريكا

بزرگراه رودخانه كلمبيا در سال 1915 ساخته شد و يكي از جاده هاي زيبا و هيجان انگيز شمال غربي آمريكا است. آبشارهاي متنوع در طول مسير و گياهان وحشي فوق العاده زيبا كه در اواخر بهار و تابستان مي رويند زيبايي اين جاده را دوچندان كرده اند.


7- آركانزاس ، 80 مايل بين ازارك و يوروكااسپرينگ ، بزرگراه شماره 23 ، ردپاي خوك

 10 چشم انداز زيباي جاده اي در آمريكا

جنگل هاي زيبا در دوطرف جاده با گياهان گوناگون از زيبايي هايي اين جاده مي باشد. همچنين پيچ و خم هاي جاده براي كسانيكه به اين گونه رانندگي علاقه دارند گزينه بسيار مناسبي است. البته براي كسانيكه مشكلات پزشكي دارند و جاده هاي پرپيچ و خم آنها را اذيت مي كند بايد در حين رانندگي دقت بيشتري نمايند.


8-ويرجينيا ، 210 مايل بين آناپليس و مريلند و ساحل ويرجينيا ، بزرگراه شماره 13 و 50 ، Delmarva Peninsula
 
10 چشم انداز زيباي جاده اي در آمريكا

يكي ديگر از جاده هاي ساحلي همراه با منظره هاي زيبا در ايالت ويرجينيا.


9-جاده خورشيد ، 52 مايل داخل پارك مليGlacier
 
10 چشم انداز زيباي جاده اي در آمريكا

ساخته شده در سال 1932. از بين پارك ملي Glacier در موناتا عبور مي كند. مناظر زيباي زمستاني نظير قله هاي پر از برف ، يخچال هاي طبيعي از جاذبه هاي زيباي اين جاده است.


10-    جنگل هاي San Juan ، جاده ابري San Juan
 
10 چشم انداز زيباي جاده اي در آمريكا

جاده اي ميان ابرها همانطور كه در عكس مشاهده مي شود. زيبا و آرامش بخش. اين جاده در غرب ايالت كلورادو واقع شده است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه