coolest،گجتی خنک برای سفرهای گرم تابستان شما!

اگر به پروژه‌های کیک‌استارتری علاقمند باشید، این روزها باید نام کولر Coolest را بسیار شنیده باشید. این دستگاه توانسته در عرض چهل و نه روز -باور کنید یا نه- سرمایه ای چهار میلیون و نیم دلاری و بیست و سه هزار پشتیبان را برای تولید تجاری خود جذب کند. این در حالی بوده که طراح این دستگاه تنها پنجاه هزار دلار را به عنوان هدف پروژه در نظر داشته بود!

coolest،گجتی خنک برای سفرهای گرم تابستان

coolest،گجتی خنک برای سفرهای گرم تابستان

دریافت چنین رقمی کولست را در بین 10 محصولی که بالاترین میزان جذب سرمایه کیک‌استارتر را داشته‌اند، قرار می‌دهد (لیست بیشترین جذب کننده ها). رتبه نخست این لیست را ساعت‌های هوشمند Pebble با 10 میلیون دلار تصاحب کرده‌اند. پس می‌بینید که کولست اگر کمی دیگر دوام بیاورد احتمالا بتواند خود را به این رقم نزدیک کند.

اما مگر این محصول چه قابلیت ویژه ای داشته که عشاق پروژه‌های ابداعانه را این چنین نه یک دل که صد دل گرفتار خود کرده است. راستش را بخواهید هیچ چیز «ویژه ای» در آن وجود ندارد؛ اما مهندسی و فکر بکری که در پشت طراحی و البته معرفی آن نهفته است، توانسته اینچنین آوازه کولست را در وب گسترش دهد. دو دلیل عمده را می‌توان برای این موفقیت تصور کرد. نخست اینکه زمان ارائه این محصول نشان از وقت‌شناسی سازنده آن داشته است.

coolest،گجتی خنک برای سفرهای گرم تابستان شما! - تصویر 2

تابستان با خود گرمای طاقت فرسا را می‌آورد و این خنک‌کننده یا بهتر است بگوییم خنک‌نگه‌دارنده در این هوا انصافا وسوسه‌کننده است!دلیل دوم را می‌توان گردآوری و تلفیق انواع ابزارآلات و آنچه که یک کولر به آن نیازمند است دانست. جلوتر با معرفی این امکانات به این ویژگی پی خواهید برد.

coolest،گجتی خنک برای سفرهای گرم تابستانcoolest،گجتی خنک برای سفرهای گرم تابستان

کولست دارای یک چرخ بسیار پهن‌تر و مقاوم‌تر نسبت به مدل‌های تقریبا مشابه است، گیره‌هایی برای بستن و قراردادن لوازم جانبی افراد دارد، بشقاب و چاقویی در خود جای داده و لامپ‌های LED داخل این کولر علاوه بر زیبایی، در تاریکی شب بسیار کاربردی است.برای کسانی که علاقمند به موسیقی باشند،

یک اسپیکر ضدآب جداشدنی بلوتوثی نیز در این کولر تعبیه شده و علاوه بر این‌ها یکی از بارزترین و جالب‌ترین ویژگی‌های آن حضور یک شارژر USB است که خود از بزرگ‌ترین محاسن آن محسوب می‌شود. تمامی این انرژی مصرفی از طریق یک باتری 18 ولتی تأمین می‌شود. مخلوط کننده، خردکننده یخ و دربازکن نوشیدنی این کولر 60 لیتری هم اگر در این دستگاه نبود جای تعجب داشت!

coolest،گجتی خنک برای سفرهای گرم تابستان

رایان گرپر، مخترع کولست با هزینه بالای جمع آوری شده، در فکر سایزها و رنگ‌های مختلف و یا حتی شاید اضافه کردن یک شارژر خورشیدی برای این دستگاه است. چنین کولری و با چنین امکاناتی مطمئنا تاکنون در بازار نبوده و دو دلیل نخست که در ابتدای این نوشته به آن اشاره شد سبب شده که «کولست» به بهترین گزینه برای افرادی که قصد یک مسافرت کوتاه در یک تابستان گرم را دارند، مبدل شود.

 

 

گجت نیوز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه